image

Bezpečně přepravíme Váš motocykl

Česky English Español
Drobečková navigace

Úvod > BLOG > MÁLAGA FLYTORIDE S.L společně s MOTOGBOX s.r.o

MÁLAGA FLYTORIDE S.L společně s MOTOGBOX s.r.oMálaga naše -  Vaše místo převzetí motocyklů

Společnost MOTOGBOX s.r.o. se věnuje převozu motocyklů již mnoho let. Díky tomu, že dnešní trh (a to je pro koncového zákazníka jedině dobře) nabízí i jiné varianty převozu motocyklů, snažíme se, tak jak tomu bylo od prvopočátku, vyhovět každému kdo má dvě kola a cestování v krvi. Občas se nestačíme divit jak rychle a detailně nás druzí sledují a kopírují naše nápady, nicméně faktem zůstává, že jako jedni z mála, ne-li jediní v Evropě, dokážeme např. převézt motocykly bez majitelů do Gruzie či Maroka tak, aby si je motorkáři mohli vyzvednout v cílové destinaci a mohli tak začít svou motodovolenou. Samozřejmě je pro nás také potěšující zprávou, že už téměř každý ví, jaký je mezi jednotlivými společnostmi rozdíl.

FLYTORIDE S.L. MOTOGBOX s.r.o

Mezi naši nejvíce motorkáři preferovanou destinací, patří slunná a na motocyklu celoročně bikers friendly destinace - španělská Málaga.

Jelikož jsme během posledních let naráželi na nemožnost vyhovět všem zákazníkům a byli jsme limitováni jiho-španělskou mentalitou a chutí cokoliv změnit, rozhodli jsme se, ve spolupráci s Flytoride.com, otevřít vlastní depo v Malaze a změnit tak diametrálně námi nabízené podmínky pro každého z Vás. Nové depo se nachází na adrese Calle Espacio 35, 29006 Málaga a nabízí tak lepší dojezdovou vzdálenost od letiště než tomu bylo doposud.

Možnosti v Málaze285786.jpeg

Otevírací doba 24/7 Jako největší benefit a výhodu pro každého z Vás, je převzetí a vrácení motocyklu kdykoliv, tedy i mimo pracovní dobu, bez ohledu na sobotu, neděli, čas siesty, nečekaného regionálního svátku či nenadálého dnu pracovního volna. Drtivá většina z Vás je pány svého času a tak chce přistupovat i ke své motodovolené. Tedy koupit si letenku tak jak to vyhovuje Vám a kontinuálně na to si po příletu do Málagy vyzvednout svůj motocykl.

Svozová dodávka. Z praxe posledních let víme, že nejen technika, ale i lidský faktor může selhat a malér je na světě. Pro takový případ máme pro Vás k dispozici v Málaze, Andalusii a vůbec v celém jižním Španělsku, Maroku či Portugalsku svozovou dodávku, která je pro Vás v případě potřeby pomoci k dispozici. Vy můžete cestovat a víte, že máte za zády parťáky, kteří Vám nejen převezli motocykl, ale také se na ně můžete kdykoliv obrátit v případě potřeby během Vaší cesty. 6fdb21bc-49b0-49e7-b4d7-5b4d93d793aa.jpeg

Dlouhodobé parkování

Jelikož v Málaze, Andalusii, Portugalsku či Maroku je možné díky klimatickým podmínkám jezdit na motocyklu celoročně, nabízíme Vám možnost dlouhodobého parkování s tím, že Vy si můžete přijet kdykoliv během podzimních, zimních, či jarních měsíců vyzvednout svůj motocykl. Jak to vypadá v praxi ? Motocykl Vám ve Vámi zvoleném termínu dovezeme do Málagy, Vy si jej vyzvednete a po vrácení zpět do skladu už bude v módu skladování, což znamená, že bude čekat na to, až si ho zase opět kdykoliv vyzvednete. Samozřejmostí je napojení akumulátoru na udržovací nabíječku či obstarání jakéhokoliv servisního úkonu pro Váš motocykl. Dlouhodobé parkování je zpoplatněno á 75 eur / motocykl / měsíc.

Až se tedy budete v podzimních, zimních a jarních plískanicích prohánět na Vaší vlastní motorce v olivových hájích a  po ikonických silnicích národních parků Andalusie, tak Vám můžeme slíbit, že Vaše motorkářské srdíčko bude plesat radostí.

Zázemí pro Vás

Místo pro oddych s přátelskou atmosférou kde jsme Vy i my na jedné vlně, přesně takové prostředí na Vás bude čekat. Posezení, káva, chill, pivko, TV. Můžeme posedět a velmi rádi Vám poradíme kde se dobře ubytovat, kde se dobře najíst, jak se dostat do Maroka, co vše potřebujete a na co se připravit. 

Sociální zázemí

Na vlastní kůži jsme si mnohokrát vyzkoušeli jaké to je zanechat někde motocykl, převléci se z motorkářských věcí a nechat se dopravit na letadlo. Není nic lepšího než když předáte motocykl tam, kde máte zázemí jen pro Vás a  kde se můžete před cestou na letiště osprchovat. V letadle a hlavně na cestu domů jste čistí, svěží, krásně unavení jen z jízdy na motocyklu a hlavně s vědomím, že o Vás bylo maximálně postaráno.

Vždy česky mluvící kolega

Na místě Vám motocykl bude předávat a přebírat vždy česky mluvící kolega. Pokud byste přeci jen kdykoliv potřebovali jazykovou podporu ve Španělštině samozřejmě se na nás můžete opět obrátit kdykoliv během Vaší cesty.

Servisní zázemí

Pokud budete potřebovat, umíme stejně jako doposud, zajistit servisní úkony jako jsou výměny pneumatik, řetězových sad, brzdových destiček, olejů, filtrů atd. Zkrátka nejen o Vás, ale i o Váš motocykl bude postaráno. Jsme nesmírně šťastní, že můžeme přistupovat ke všem motocyklům stejně jako k našim vlastním a dát jim tu nejlepší péči.

Vlastní mycí BOX

IMG_1580.jpegSoučástí prostor, kde bude Váš motocykl a zázemí pro Vás, je také vlastní mycí box. Toto považujeme za jednu z dalších výhod, které nové místo  v Málaze nabízí. Víme jak vypadá vrácený motocykl po Marocké tour nebo po projetí nezpevněných cest. Nově tedy budete mít možnost nechat Váš motocykl umýt a zpátky v ČR jej budete mít bez dalších starostí čistý a nachystaný na další cestu.

 

 

Toto beru sám za sebe jako největší novinky o které jsem se s Vámi chtěl podělit. Nejsou však všechny.  V těchto fázích chystáme půjčovnu motocyklů, tour po Andalusii, po Maroku nebo v jižní Africe. Ve španělském partnerském místě budete mít také možnost zakoupit doplňky na Váš motocykl. 

 

 

 

Motogbox
Motogbox