ZÁZEMÍ PRO MOTORKÁŘE VE ŠPANĚLSKÉ MÁLAZE

INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE PROFI KAMIONOVÉ PŘEPRAVY MOTOCYKLŮ Z ČR DO MÁLAGY A ZPĚT  NALEZNETE ZDE.


Zde najdete informace týkající se zázemí ve španělské Málaze, které jsme pro Vás zajistili.


Představujeme Vám našeho partnera DEMOTO jenž má tradici již od roku 1989. 

Společnost vznikla za účelem distribuce a prodeje náhradních dílů pro automobily, motocykly a jízdní kola, včetně příslušenství a poskytování profesionálních služeb zákazníkovi. Díky dlouholetým zkušenostem v tomto odvětví firma rozšířila svoje portfolio o další produkty, obchod s moto příslušenstvím, vybavením (oblečením, ochrannými prvky - zastoupení Alpinestars a mnoha dalších) a e-shopem pro svoje klienty. 

Filozofií DEMOTO, stejně jako tou našíje dodání kvalitního produktu zákazníkovi, efektivní servis, seriózní profesionální práce a samozřejmě nejlepší možná cena. To vše pro klienty komfortně na jednom místě. 

Další prioritou je také vzdálenost od letiště v Málaze, která je cca 11 km. Na letišti si tedy můžete vzít taxi, nebo Uber a za minimální náklady se přesunout dle našich instrukcí či mapy za svojí motorkou na místo. Trasa ZDE. Pro ty, kteří si nejsou jistí, nabízíme samozřejmě svoz z letiště přímo k Vašemu motocyklu. Vystoupíte z vestibulu letiště v Málaze a kolega s cedulkou motoGBOX Vás odveze.

Motocykly lze převzít nebo předat zpět  PO - PÁ 10:00 - 14:00 hod. - 16:30 - 19:30 hod.

Firmu naleznete na sjezdu (Exit 67) z hlavní silnice A-357 (mapa ZDE) v průmyslové zóně, cca 11 km od letiště v Málaze. V tomto prostoru sídlí také spousta dalších firem které podnikají v různých odvětvích.

Na první pohled Vás při příjezdu upoutá obrovský shop s náhradními díly, komplet příslušenstvím pro motorky a moto vybavením. Naleznete zde oblečení, boty, rukavice, přilby, kombinézy, termoprádlo, cestovní moto tašky. Také výfuky (zastoupení  Akrapovič, REMUS, ARROW, atd.) kapaliny, oleje, spreje na řetězy atd. V případě, že jste cokoliv zapomněli doma, či vám něco schází, nebo objevíte cokoliv nového - ihned máte řešení!

Další z argumentů pro společné partnerství je kompletní technický servis a zázemí, které firma nabízí. Když pokračujete podél budovy narazíte na ně. Uvnitř uvidíte tři zvedací plošiny pro servis motocyklů, veškeré potřebné příslušenství, nářadí a tři mechaniky, kteří zde servisují vše, včetně bouraných motocyklů. Samozřejmě tu nechybí ani diagnostika a pneuservis!!! 

Nabízíme Vám tedy v místě také možnost kompletních služeb servisu, vč. autorizovaného servisu BMW,  či přezutí Vašeho stroje před cestou či po Vaší cestě. Ceny jsou stejné jako v ČR, nebo i příznivější. 

Stačí se obrátit na motoGBOX a my Vám vše s partnerem obratem prokomunikujeme ☺

Při průchodu servisem najdete halu, kde vám bude předán Váš motocykl, na základě Vašeho dokladu totožnosti a transfer protokolu. Naleznete jej ve stavu okamžiku odeslání.

Při cestě domů zde zase motocykl včetně moto oblečení a veškeré bagáže předáte (opět vyplnění transfer protokolu a nezbytných předávacích úkonů) 

Do letadla tedy nesednete s pískem mezi zuby a v tričku, které jste týden nesundali  ☺

Domů pak již cestujete v klidu a "nalehko" letadlem pouze s příručním zavazadlem.