SVOZY V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY  A SLOVENSKA


MOTOGBOX nabízí svým klientům službu - stažení motocyklu v rámci České Republiky a Slovenska!Protože si uvědomujeme, že žijeme všichni v hektické době, čas je drahý a ne každý má prostor dopravit svůj stroj na naše svozové depo v Budyni na Ohří a následně se zase trmácet například na druhý konec republiky domů, připravili jsme pro Vás službu - stažení Vašeho motocyklu přímo z domova, nebo Vašeho pracoviště.


V praxi to funguje následovně:

  • V případě potřeby zajištění svozu přímo od vás, bude po Vaší objednávce, vystavení dokladu a úhradě platby zasláno auto s plošinou a motoGBOXem přímo k Vám.
  • Proškolený řidič pak na místě společně s Vámi zkontroluje stav motocyklu a zadokumentuje jej fotografiemi a vyplníte společně předávací transfer  protokol.
  • Pozn.upínací pásy nepotřebujete !! jsou součástí dodávané služby. V případě, že by jste si chtěli cokoliv dodatečně do  motoGBOxu připevnit (zavazadla navíc, pneumatiky atd.) je to samozřejmě možné.
  • Následně řidič motocykl umístí a přichytí do motoGBOXu. Postup uchycení ZDE. Poté si můžete do boxu vložit svoje zavazadla (motocykl může být s postranními a vrchním kufrem) či náhradní součástky (například pneu). V okamžiku, kdy je vše komplet vloženo a upevněno v motoGBOXu,  se ten následně obalí strečovací fólií. V tomto stavu si jej budete vyzvedávat ve Vaší požadované cílové destinaci.
  • Váš motocykl bude poté stažen na naše svozové depo v Budyni nad Ohří a ve sjednaném termínu poté naložen na kamion, který bude mířit tam, kam potřebujete ☺
  • Jeden formulář předávacího transfer protokolu zůstává u motocyklu, jedna kopie u Vás (s tou si převezmete Váš motocykl), jedna kopie u nás a jedna kopie se zasílá elektronicky do místa určení kde si motocykl převezmete.


Ceny stažení motocyklu se odvíjejí dle Vašeho PSČ. Ceník ZDE.


Mám zájem o svoz motocyklu:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst).