image

Bezpečně přepravíme Váš motocykl

Česky English Español
Drobečková navigace

Úvod > Motogbox > O nás

O nás

Na počátku všeho bylo splnění klukovského snu.

Jelikož cestování a poznávání krajů na dvou kolech je jedním z hnacích motorů v životě motorkáře, také my jsme postupně posouvali laťku vzdáleností dál a dál. A tak se jednou zrodil plán, že je na čase okusit vůni Afriky. Pro začátek nic složitého - vystačíme si s Marokem na pár dní. Plán by tedy byl, ale narazili jsme na pro nás zásadní problém a to je čas... Jenom cestou na Africký kontinent, ať už lodí z Janova či trajektem z Algecirasu jsme strávili tam a zpět osm dní. Dalším faktorem, který nás lehce trápil bylo to, že se nám nějak zvlášť nechtělo přepravovat se po ose a přes Alpy v únoru či březnu. A protože máme více jak dvacetileté zkušenosti z dopravy a komplexní logistiky, náš dobrý kamarád nám vnukl myšlenku přepravy motocyklů.

Uchopili jsme onen nápad a nyní ho realizujeme k uspokojení široké motorkářské veřejnosti. Ve své podstatě jde o to, že naši klienti ušetří čas s transportem svého motocyklu do jimi zvolené destinace. Dále si logicky ušetří s tím spojené opotřebení pneumatik, řetězové sady, ale i pohonných hmot, mýtného, různých poplatků a řešení ubytování v rámci přesunu do cílové destinace. Místo toho sednou například do letadla a za tři, čtyři hodiny si už mohou plně užívat odpočatí na místě, které si vybrali pro dovolenou. .

Kdo někdy vyrazil na motorce dál, jistě ocení také možnost, že i v případě poruchy či havárie, dokážeme vrátit jeho motocykl bezpečně zpět, bez toho aniž by musel řešit zapeklitost situace několik tisíc km od domova.

Naše aktivity

Zajišťujeme transport, stažení motocyklu v rámci ČR a Slovenska, skladování, ale i možnost zapůjčení motocyklu. K dispozici máme také instruktory motoškoly. Pro účely transportu motocyklů disponujeme našimi MOTOGBOXy (speciálně upravený box na přepravu motorek). Jsme zaměřeni na oblast Španělska a Itálie.

 • Pokud se obrátíte na nás, můžete si být jistí, že vše klapne tak jak má.
 • MOTOGBOX jsme sami vymysleli, zkonstruovali a na vlastních motocyklech dlouhodobě zkoušeli v praxi. Přečtěte si o nás.
 • Nemusíte k nám ani vozit motocykl pokud to nestíháte, máme zajištěné svozy v rámci ČR a SK.
 • Jsme aktivní motorkáři a dopravě se věnujeme 20 let.
 • Ve Španělsku máme servisní zázemí a umíme vyřešit jakoukoliv opravu na Vašem motocyklu (výměna pneu, výměny olejů, tlumiče, elektroinstalace atd.) vč. autorizovaného servisu. BMW a jsme pro Vás jako podpora.
 • Záleží na Vás jestli pojezdíte tři dny, týden, dva týdny, měsíc.
 • Motocykl si můžete v Málaze nechat např. od podzimu do jara a občas se přijet projet.
 • Podle Vašich letenek vhodně naplánujeme svoz Vašeho motocyklu.
 • Vaše zavazadla můžete ponechat v našem skladu v Málaze.
 • Máme v Málaze vlastní půjčovnu motocyklů (BMW F 850 GS, BMW 1250 GS, HUSQVARNA 701 či Honda CRF 300).
 • Přepravy motocyklů realizujeme každý týden.
 • Protože umíme jezdit v písku.

Motosalon Brno

Začátkem března jsme se zúčastnili Motosalonu v Brně. Super akce se spoustou úžasných lidí, které pojí láska ke dvou kolům. Měli jsme velkou radost, že jsme mohli představit náš projekt přepravy motocyklů v MOTOGBOXech, že jsme všem mohli detailně vysvětlovat jak fungujeme, představit naše partnery v zahraničí, ukázat naše fotky a videa z cest. U našeho výstavního stánku se zastavilo hodně kamarádů a přátel, také hodně známých osobností, kteří jsou ikonami v motocyklovém prostředí. Ještě jednou díky všem a příští rok zase s nějakou vychytávkou za celý tým MOTOGBOX přejeme úspěšný vstup do další sezóny. Ať Vám to jezdí a užíváte všechny km na motocyklech s co největší radostí.

Motosalon Brno Motosalon Brno Motosalon Brno Motosalon Brno